The Devil's Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Devil's Team

Програмиране, Игри и много други неща
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Харесва ли ви форумът

Go down 
4 posters

Харесва ли ви форумът
Да
Харесва ли ви форумът Vote_lcap100%Харесва ли ви форумът Vote_rcap
 100% [ 4 ]
Не
Харесва ли ви форумът Vote_lcap0%Харесва ли ви форумът Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 4
 
Poll closed

АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin



Харесва ли ви форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Харесва ли ви форумът   Харесва ли ви форумът Icon_minitimeСъб Мар 14 2009, 21:26

Пускам тази анкета да разбера мненията ви!
Върнете се в началото Go down
DoomMaster
Робот
DoomMaster



Харесва ли ви форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви форумът   Харесва ли ви форумът Icon_minitimeНед Мар 15 2009, 06:55

Разделите и самата подредба много ми харесват, стила само ми дразни очите, ако може да се измисли нещо за друг скин на борда ще е още по-добре :) Да не кажа перфектно. :)
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin



Харесва ли ви форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви форумът   Харесва ли ви форумът Icon_minitimeНед Мар 15 2009, 12:23

А така как е :)
Върнете се в началото Go down
GREG
Global Moderator
GREG



Харесва ли ви форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви форумът   Харесва ли ви форумът Icon_minitimeНед Мар 15 2009, 17:16

И на мен ми харесва.Само това не ми допада много,че на новите потребители ника им е в червено.Не може ли да се направи да е бял.Само на хора от екипа да е цветен ника.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin



Харесва ли ви форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви форумът   Харесва ли ви форумът Icon_minitimeНед Мар 15 2009, 17:37

Ще видя да го оправя!Това не бях го забелязал!
Върнете се в началото Go down
DoomMaster
Робот
DoomMaster



Харесва ли ви форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви форумът   Харесва ли ви форумът Icon_minitimeПон Мар 16 2009, 15:53

Със новия скин е повече от перфектен :) И без бъгове :)
Върнете се в началото Go down
Himi_Valo
LP Fan
Himi_Valo



Харесва ли ви форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви форумът   Харесва ли ви форумът Icon_minitimeЧет Мар 19 2009, 01:01

Не е лош, но все пак има какво да се бутне :scratch:
Върнете се в началото Go down
GREG
Global Moderator
GREG



Харесва ли ви форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви форумът   Харесва ли ви форумът Icon_minitimeЧет Мар 19 2009, 18:20

Ами давайте идеи какво да се бута
Върнете се в началото Go down
Himi_Valo
LP Fan
Himi_Valo



Харесва ли ви форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви форумът   Харесва ли ви форумът Icon_minitimeЧет Мар 19 2009, 19:30

Ами аз посъбрах малко готини емотикони roll 45-50 са, но са много добри, също така ако Администратора ми даде достъп може да побутна интерфейса xD
Върнете се в началото Go down
DoomMaster
Робот
DoomMaster



Харесва ли ви форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви форумът   Харесва ли ви форумът Icon_minitimeЧет Мар 19 2009, 19:41

Himi_Valo написа:
Ами аз посъбрах малко готини емотикони roll 45-50 са, но са много добри, също така ако Администратора ми даде достъп може да побутна интерфейса xD

Ами освен да чакаме Пламен да видим какво ще каже, но аз те подкрепям в идеята. Иначе за разделите и подфорумите имам няколко идеи, чакаме одобрение и права :D .
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin



Харесва ли ви форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви форумът   Харесва ли ви форумът Icon_minitimeЧет Мар 19 2009, 19:58

Наско давам ти достап до админ панела да го пооправиш.
Върнете се в началото Go down
Himi_Valo
LP Fan
Himi_Valo



Харесва ли ви форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви форумът   Харесва ли ви форумът Icon_minitimeЧет Мар 19 2009, 20:37

Оки, ще видим какво ще измъдря xD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Харесва ли ви форумът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Харесва ли ви форумът   Харесва ли ви форумът Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Харесва ли ви форумът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Смяна на изгледа на форумът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Devil's Team :: Анкети-
Идете на: